Izvannastavne aktivnosti
  • Matematička  radionica

Promovira sadržaje matematike i proširuje znanja izvan redovnog plana i programa;   gradi pozitivan stav prema matematici koja je dio STEM područja; otkriva zabavnu i kreativnu stranu matematike; potiče učenice i učenike na korisno provođenje slobodnog vremena.

• Mladi floristi
Sudjeluju u projektima, radionicama, promidžbi zanimanja, proučavaju ukrasne biljne vrste koje nisu zastupljene nastavnim planom u strukovnim predmetima, demonstriraju vještine i umijeće aranžiranja, sade i njeguju biljke.
  • Zavolontirani volonteri

Promoviraju i podržavaju dobrovoljni angažman za opće dobro, prenose vrijednosti solidarnosti i humanosti, provode humanitarno - ekološke akcije, potiču učenike na korisno provođenje slobodnog vremena, izrađuju vlastite kreativno - inovativne uratke za potrebe humanitarne prodaje i promotivne materijale.

• Debatni klub
Organizira okrugle stolove u školi, a sudjeluje u projektima koje organizira "GONG" i u projektu "Mislim globalno, djelujem lokalno".
  • "Učimo postati poduzetnikom"
To je projekt kojemu je cilj da učenici usvoje poduzetničke vještine od osnivanja vlastitog posla, obrta ili tvrtke, do upravljanja tim poslom. Učenici razvijaju poduzetnički duh.
  • Fotosekcija
Bilježi najzanimljivije događaje u školi i s manifestacija na kojima škola sudjeluje, ali se bavi i temama po vlastitom izboru.
  • Likovna skupina
Sudjeluje na različitim likovnim natjecanjima po pozivu ili objavljenim natječajima.
  •  Dramska skupina
Priprema i uvježbava predstavu te s njom sudjeluje na scenskim susretima LIDRANO.
  • Školsko sportsko društvo "Graditelj"
Sudjeluje u međurazrednim i međuškolskim natjecanjima u malom nogometu, odbojci, košarci i stolnom tenisu.

Digitalni školski list

Klikom na link : https://gsio-skolski-list.com/ ili logo posjetite naš digitalni školski list

« Veljača 2021 »